Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Gospodarstwo Agroturystyczne Gniewoszów 26

Agroturystyka w Górach Bystrzyckich

Gniewoszów 26

e-mail: emar6@wp.pl, www.nadpotokiem.cdx.pl

 

Położenie gospodarstwa: Dom leży nad potoczkiem , we wsi Gniewoszów w Górach Bystrzyckich, w odległości 14 km od Międzygórza na wysokości 750 m. n.p.m.

Atrakcje okolicy: W okolicy jaskinia , ruiny zamku "Szczerba" z XIV wieku oraz główny punkt widokowy na pasmo Snieżnika.Wokół lasy pełne grzybów i jagód, oraz łąki porośnięte ziołami i bogatą roślinnością /przebiśniegi , pierwiosnki, macierzanka, dzwonki alpejskie i dziewięćsiły/ oraz niezliczone żródła potoków górskich.Piękne tereny do wycieczek pieszych , rowerowych, konnych i narciarskich ( Zieleniec, Czarna Góra, Bartoszowice, Ricky - w Czechach).Blisko dwa przejścia graniczne do Czech w Niemojowie i Mostowicach.

Baza noclegowo-socjalna: Do wynajęcia pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe, na dole salon z kominkiem , kuchnia, na górze duży salon z biblioteką, pokój do medytacji. Możliwość korzystania z grilla i rozpalania ogniska oraz korzystania z dużego pola namiotowego ze wspaniałym widokiem na pasmo Śnieżnika. W sąsiedztwie można kupić świeże mleko, ser, i miód.

Z racji wykształcenia właściciele oferują również dodatkowe usługi z zakresu fizjoterapii /masaż leczniczy, relaksacyjny,akupresura/, języka angielskiego/ zajęcia z dziećmi, nauka piosenek, konwersacje/ i nauki gry na flecie prostym dla dzieci.Przewodnik górski z uprawnieniami do ewentualnej dyspozycji

Zapraszamy osoby indywidualne oraz zorganizowane grupy do 15 osób uprawiające np.: jogę, kolarstwo, rycerskie, medytujące, religijne.

Rezerwacja telefoniczna 071 332 43 76 , kom. 609 223 882 ,603 29 17 70., 601 144 645, Aktualne ceny zimowe:: dorośli 25zł , dzieci 15 zł za nocleg,

letnie: dorośli: 20zl, dzieci 15zl, pole namiotowe 7 zł/osoba/doba

 

Wersja XML