Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Liczba sympatyków „Mojej Dwunastki” ciągle rośnie

Ruch to zdrowie. Tym bardziej cieszy nas, że coraz więcej osób przynajmniej raz wzięło udział
w organizowanej od 10 listopada 2012 roku imprezie marszowo-biegowej.

W sobotę dnia 01 marca 2014 r, podczas siedemnastej już „Mojej Dwunastki”, osiągnęliśmy liczbę
114 uczestników. Wśród nich są 22 osoby, które wielokrotnie brały udział w imprezie, a połowa z nich stawiła się na linii startu co najmniej 6 razy.

Sobotni test marszowo-biegowy zgromadził 20 osób i aż siedmioro dzieci, z których najmłodsze pokonało dystans 800 metrów w wózku pchanym przez jego mamę. Podczas 12 minut przemierzanych dla zdrowia, lepszego samopoczucia i własnej satysfakcji uczestnikom towarzyszyło piękne słońce – wspomagające syntetyzowanie witaminy D niezbędnej dla zdrowych kości.

Po zażyciu dawki ruchu wszyscy na twarzach mieli piękne rumieńce i równie piękny uśmiech, bo aktywność fizyczna nie tylko poprawia kondycję, ale także powoduje uwalnianie się hormonu szczęścia.

Ostatnim etapem sobotniej imprezy było wręczenie wszystkim pamiątkowych certyfikatów. Ponadto trzy osoby, które przekroczyły magiczną liczbę dwukrotnego uczestnictwa w „Dwunastce”, zostały udekorowane srebrnymi medalami.

Już dziś zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Międzylesie do udziału w kolejnym teście marszowo – biegowym „Moja Dwunastka”, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w Międzylesiu
w sobotę dnia 05 kwietnia 2014 r. o godz. 15.00. Zapisy w dniu imprezy w Biurze Zawodów czynnym od 14.00. Udział bezpłatny.

                              MLKS Sudety Międzylesie

 

 

 

Wersja XML