Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wycieczka dla młodzieży w ramach realizacji projektu Żyj ekstremalnie

 

Brak opisu obrazka

Wycieczka dla młodzieży w ramach realizacji projektu Żyj ekstremalnie

          30.09.br w ramach realizacji projektu  Żyj ekstremalnie grupa młodych chłopców z gminy Międzylesie wybrała się wraz z opiekunem i koordynatorem projektu Ks. Arkadiuszem Raczyńskim do Parku Linowego Skalisko w Złotym Stoku.

         Chłopcy otrzymali sprzęt wyposażenia indywidualnego i przeszli obowiązkowe szkolenie w zakresie poruszania się po trasie. W trakcie przechodzenia po torze każdy z uczestników przypięty był do specjalnej liny gwarantującej uniknięcie upadku z wysokości.  Wspinaczka na wyskości oraz zjazdy dostarczyły młodym ludziom moc wyjątkowych wrażeń, trochę adrenaliny i wysiłek na świeżym powietrzu  pośród drzew.

         Kolejnym etapem wycieczki był pokaz sztuk street workout przygotowany przez grupę AKSEL MIZERA. Pokaz odbył się na terenie OSiR w Stroniu Śląskim. Uczestnicy wycieczki byli pod dużym wrażeniem sprawności fizycznej  młodych mężczyzn. Sportowcy pokazali jak przeprowadzić skuteczny trening z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i masy własnego ciała. Młodzież z entuzjazmem i dużym zaciekawieniem oglądała wyczyny sportowców. Spotkanie było formą promocji zdrowego stylu życia i rozwijania uczniowskich zainteresowań.   Największą atrakcją okazał się konkurs  na wytrzymałość, w którym  dwóch chłopców otrzymało nagrodę główną w wysokości 100 zł.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

 

Wersja XML