Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Brak opisu obrazka

Gmina Międzylesie wspólnie z Partnerem z Czech  Obec Cervena Voda w ramach   projektu unijnego pn. „Nowoczesne technologie promocji na pograniczu polsko-czeskim” uczestniczyła w 19. Międzynarodowych Targach Turystyki „W Stronę Słońca” na opolskim rynku  w dniach 24.05.2019 r. – 26.05.2019 r. Na targach prezentowało się ok. 60. wystawców z kraju i ok. 10. z zagranicy, które zaprezentowały dziesiątki kierunków turystycznych, miejsc wartych odwiedzenia i atrakcji turystycznych. Ofertę swą przedstawiły również sanatoria, uzdrowiska, spa oraz gospodarstwa agroturystyczne.

Gmina Międzylesie i Cervena Voda promowały walory i atrakcje turystyczne  swoich regionów. Wspólne stoisko promocyjne cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Przygotowane przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Międzylesie  i Cervonej Vody  wydawnictwa zdobyły uznanie turystów.

Podczas targów Gościem Specjalnym  była znana aktorka Anna Dereszowska, natomiast wystawcy Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Stowarzyszenie Qwsi zaprezentowało bardzo szeroką ofertę wypoczynku na polskiej wsi. Wystawcy z Polski, Czech i Niemiec pomogli zaplanować wczasy, wycieczkę, czy też weekendowy wypad uwzględniając preferencje i możliwości zainteresowanych tym osób. W „Opolskiej Wiosce Smaków i Tradycji” przybliżono zwiedzającym ofertę turystyczną, rzemiosło i kuchnię naszego regionu. Darłowska Lokalna Organizacja Turystyczna ustawi dla Państwa pasaż nadmorski. Podczas targów odbyła się degustacja pysznych ryb oraz słodkości. Atrakcją dla miłośników sportów wodnych była wyjątkowa łódź turystyczna – katamaran solarny, a dla ceniących sobie Slow Road – kamper, samochód turystyczny, zapewniający podróżującym nim pasażerom miejsca do spania i wypoczynku, sprzęt do przechowywania żywności i sporządzania posiłków, oraz wydzieloną część sanitarną z ubikacją, umywalką i prysznicem. W tym roku po raz pierwszy na targach zorganizowano “Festiwal Podróżników”, prezentowane podczas niego filmy, oraz prelekcje przeniosły nas w najbardziej egzotyczne miejsca na świecie. W ciągu trzech targowych dni można było posłuchać opowieści doświadczonych podróżników o miejscach, które mogą zainspirować i zachęcić do ciekawych wypraw po świecie.

 Podczas targów wręczone zostały nagrody:

Wyróżnienia

 

 

Szczegółyna:www.mtt.opole.pl
https://www.opole.pl/miedzynarodowe-targi-turystyki-w-strone-slonca-3/

 

 

Wersja XML